O mně / ceník

 

          Děkuji vám, že jste zavítali na mé stránky. To už samo o sobě znamená, že jsme pravděpodobně naladěni na stejnou vlnu a že jste nakloněni alternativní medicíně stejně tak jako já. A také že věříte v sílu rad našich babiček a prababiček, v obrovský potenciál tradiční čínské medicíny a dalších podobných přírodních nesyntetických směrů ...

          Ono to vždy mělo něco do sebe a hlavně v poslední době, přibližně tak čtyři roky zpět, jsem sám osobně začal pociťovat příchod velmi silné vlny různých alternativních metod uzdravování, a to nejen ve svém nejbližším okolí, ale i u svých přátel. Nejde jen o netradiční směr léčby a řešení problémů, ale celkově jde o jakési duchovní obrození lidí samotných. 

          Bylo mi třicet tři let, když jsem byl "osvícen", jak tomu říkám já. Byla to doba, kdy jsem vstoupil do jiné, velmi významné etapy svého, do té doby docela standardního života. Z psychologického pohledu bych nyní mohl rozebrat, co je to žít standardním způsobem života, ale to by bylo opravdu na velmi dlouho a navíc je to velmi subjektivní ... Když jsem už nakousl tu psychologii, tak to byl také jeden z nejsilnějších podnětů, díky kterému jsem se ocitl na cestě, po které jsem se rozhodl vydat. Je to osud? Je nám dopředu dán do vínku, anebo si můžeme vybrat sami, vždy dle svého nejčistšího vědomí a svědomí? Věříte na posmrtný život? Na regresi? Tím vším jsem si snad musel projít, abych třeba pochopil, jak obrovským nástrojem je hladina Alfa, tedy hypnotický stav. A také snad proto, abych dokázal lidem kolem mě, jak velký potenciál hypnóza skýtá, když jsem autogenním tréninkem, tedy  autohypnózou, do které jsem vstupoval každý druhý den na cca 20 minut, snížil svoji hmotnost ze 103 kg na 92 kg za neskutečnou dobu 28 dnů. Znovu jsem sám sobě potvrdil, že není třeba prášků, koktejlů a radikálních "zaručených" diet. Máme to prostě všichni v hlavě, ale neumíme to používat. Je to už více než rok, kdy jsem ubyl na váze, a nyní se stále na této nové váze držím. Jak jsem to dokázal? To si už můžeme říci třeba někdy osobně ...

          Mojí prioritou byla, je a vždy také bude spokojenost lidí, se kterými jsem se kdy dostal do kontaktu. Ať jsem dělal, co jsem dělal, nikdy jsem neuměl dělat nic napůl. Proto jsem připraven i vám poskytnout jen ty nejlepší služby, které vás mohou dostat do jiných dimenzí stejně jako mě. Vyberte si ze široké nabídky mých služeb. Ať už se jedná o fyzický či duševní relax těla, nebo máte-li snad zdravotní problémy, trpíte bolestmi, chcete-li se faceliftingem omladit, formujete-li si svoji postavu, budu vám vždy ochotně nápomocen při řešení jakýchkoliv problémů. Samozřejmostí je u mě individuální a vždy pozitivní přístup.

 

          Všechny služby, které vám mohu nabídnout, provedu a vykonám u vás doma či v kanceláři, popřípadě dojedu kamkoli po předešlé domluvě. Spolupracuji též s wellness centry a s hotely. Všechny potřebné věci si přivezu vždy s sebou, takže si v klidu svého domova můžete vychutnat třeba masáž bez toho, aniž by jste se ještě někam museli plahočit už po tak úmorném dni, který jste prožili. Dovolte si i vy využít mých komfortních služeb, které vám nabízím na těchto webových stránkách.

          Další možností je zakoupení Permanentky (např. pro Skenar terapii, masáže...), kdy může využít této skvělé služby celá rodina. Obzvláště u služby Skenarterapie nejde vždy specifikovat přesnou délku celého procesu, takže se pak pouze odepisuje skutečný čas, který u vás budu. Skenarterapie je velmi individuální a já preferuji vždy proklientský přístup. Hlavní výhodou těchto permanentek je to, že procedura vás vyjde levněji, než kdybyste si měli zakoupit službu samostatně.

          Těším se na vás :)

 

Služby

Kontakt

Ceník služeb