Skenar - pouze 2 přístroje v ČR!

 

Dovolte mi prosím na úvod krátkou, leč výstižnou citaci...

 

Ti, kteří nevěří v kouzla, je nikdy nezažijí. Roald Dahl

 

          Míváte zablokovanou krční páteř, nebo znáte někoho takového, kdo trpí NEJEN těmito problémy? Se Skenarem se dá C páteř uvolnit snadno! Pořád však zůstane na vás, zda-li budete docházet několik dnů po sobě na necelou hodinu na kapačky, popř. obstřiky, a nebo využijete mých služeb a já přijedu za vámi domů, či na firmu a krční páteř vám Skenarem odblokuji... Na co všechno se dají schopnosti a potenciál Skenaru využít se dočtete zde: z praxe.

 

            Některé informace, týkající se Skenaru, které jsou na tomto webu použity jsem převzal s laskavým svolením Ing. Mileny Lipkové a kolegů ze Slovenska. Můžete navštívit jejich stránky zde na:  www.skenar.sk

 

Self  Controlled  Energo Neuro Adaptive Regulation
nebo-li: Samo Kontrolující Energo Neuro Adaptační Regulátor

 

DOPORUČUJI SHLÉDNOUT záznam ze Slovenské televize STV1 z pořadu Dámsky klub 11.2.2013 V pořadu hovoří paní doktorka MUDr. Natália Sabová, internistka a skenar terapeutka o přístroji Skenar a pak také ve druhé části pořadu odpovídá na dotazy diváků ohledně účinků Skenaru na konkrétní případy.

Začátek v 00:16:48

 

Pokračování ve 01:10:33

video zde: https://www.rtvs.sk/tv.programmes.detail/archive/2530?date=11.02.2013

 

Co to je Skenar?

          SKENAR terapie patří, mezi reflexní metodiky. Byla vyvinutá v 80. letech minulého století v ruském měste Tagangor, pod vedením prof. neurologie Alexandra Ravenka a spol. za účelem léčení kosmonautů ve vesmíru. Cílem bylo nahradit chemické léky, které kosmonauti při svých cestách potřebují a zároveň umožnit rychlou a komplexní regeneraci organizmu. Tato metoda léčení byla zpřístupněná veřejnosti ve 21. století a rozšířila se do zemí EU, Ameriky, Austrálie a Afriky. SKENAR terapie se na Slovensku praktikuje už od roku 2002.

Jak pracuje Skenar?

          Přístroj v kontaktu s kůží měří její odpor a vytváří signály, které v podkoží aktivují receptory a všechny typy nervových vláken. Impulz je z podkoží vedený do příslušného centra mozku. Informace se v mozku zpracuje a zpět vyšle upravený signál do příslušných oblastí s následným vyloučením neuropeptidu (sto až tisíc molekul). Odpor kůže se při působení přístrojem mění na základě zpětné vazby a zařízení SKENAR tvoří další nové impulzy, které se od těch předcházejících liší. Proces probíhá do té doby, než se odpor kůže přestane měnit podle principu biologické zpětní vazby. Působení přístroje vede k regulaci lokálních a celkových chemických reakcí buněk s následným upravením jejich funkce. Tedy vede k procesu uzdravování organizmu.

 

Pro terapii a kosmetické úpravy používám přístroj SKENAR COSMODIK EX735 MODIFIK SLAJDER, který jako jedinný přístroj na světě pracuje na buněčné úrovni a disponuje těmito možnostmi:

 

  • neuvěřitelné možnosti regenerace celého organismu
  • omlazování buněk na genetické úrovni ( facelifting a jiné metody... )
  • detoxikaci organismu
  • hubnutí
  • odstranění celulitidy
  • odstranění bolesti
  • odstranění chronické únavy
  • pocit pohody a uvolnění

 

          Umožní Vám, mít pod kontrolou Váš zdravotní stav a nabízí i další jiné možnosti. Této vymoženosti si můžete dopřát i Vy, bez návštěvy odborného centra za pomoci tohoto přístroje. 

A nyní fakta ze života...

Skenar - synonymum regenerace

          Převzato z projektu E-Seznam Červenec 2012 Kategorie Zdraví a sport


          Léčba Skenarem je elektroléčba, jejímž cílem je odstranění bolesti, zlepšení psychické pohody a posílení imunity. Sportovci by po ní měly být výkonnější, odolnější vůči stresu, lépe spát. Pokud něco léčba Skenarem snižuje, tak únavu, nemocnost a tělesnou hmotnost.

          Kůže dokáže vypovědět o tom, v jakém stavu je celý organismus.
Pokud se v něm něco "pokazí", s jistotou se to odrazí právě na kůži. Jisté procesy, ať už imunitní, emocionální zda biochemické mohou narušit, pokud dlouhodobě prožíváme stres, často užíváme léky od bolesti nebo antibiotika. V takovém případě má tělo "vhodnou půdu" pro vznik chorob. O tom, že něco není v pořádku, nám kůže řekne po svém. Podle toho, který orgán je nemocný nebo poškozený, kůže v určitých zónách mění kapacitu, teplotu nebo cítíme bolest na místě, kterého se dotkneme.

          Skenar je přístroj, který dokáže na organismus působit - krátkými impulsy signálů s nízkou frekvencí při kontaktu elektrod s kůží. Funguje to tak, že stačí, aby se elektroda dotkla kůže a Skenar hned dostane informaci o tom, jak je tělo na tom. Jeho unikátní schopnost spočívá v tom, že odešle tělu impulzy podobné neuroimpulzům. Díky léčbě Skenarem se tělo dostane do harmonie, nastartují se naše adaptační procesy a organismus se uzdraví. Jinak řečeno, pomůže vrátit tělo do starých kolejí, čili přesně tam, kde se nacházelo předtím, než onemocnělo.

          Terapie Skenarem slibuje metodu bez vedlejších účinků a bolesti. Jde o příjemné masírování povrchu těla přibližně půlhodiny. Léčit se mohou všichni, bez ohledu na věk a o tuto terapii by se měli zajímat všichni, u kterých předešlé léčebné postupy selhaly nebo mají problémy chronického charakteru.

          Škála nemocí a zdravotních potíží, kdy je Skenar účinný, je velmi široká. Pomáhá v případě omrzlé nohou, při revmatické artritidě, ale i při Alzheimerově chorobě. Umí také vyhladit vrásky, jizvy, poradí si s depresemi i s úrazy páteře. Úžasnou informací, která asi potěší nejednu ženu je, že Skenar podporuje i hubnutí, nezbytný je však důvod tloustnutí, resp. nadváhy. Pokud je jím porucha trávicího traktu, Skenar by ji měl vyřešit. Za pokus stojí sáhnout po léčbě Skenarem i při dalších diagnózách, ačkoli, jak lékaři tvrdí, nevyléčí všechno. Skenar pomáhá i při bolestech hlavy, silných migrénách, zánětu trojklanného nervu, po mozkových příhodách i dětské mozkové obrně, ale i při astmatu, zánětu průdušek, různých alergiích, Crohnově chorobě, zánětech měchýře, ledvinových kamenech, nepravidelné menstruaci, při problémech s otěhotněním… Za zmínku stojí i nesporný fakt, že po léčbě Skenarem mnoho lidí vypadá mladší a energičtější. Chce to však více procedur, nejen jednu.

          Co by mohlo zajímat sportovců? Skenar už pomohl mnoha, jejichž pohyblivost páteře byla omezena, důsledkem sportování je bolela hlava a krk, měli ztuhlé ramena, bolesti v páteři, trápilo jejich onemocnění svalů, artróza či revmatické bolesti. V případě konkrétních sportovních problémů Skenar pomáhá při bolesti úponů šlach, syndromu tenisového lokte, v případě, že se chce sportovec rychle zregenerovat, ale i při jiných úrazech, které se sportem úzce souvisí. Patří sem různé zlomeniny, výrony a otoky.

          Práce se Skenarem vůbec není náročná. Tento "technický kousek" se dá přirovnat k holícímu strojku, ani to ne, protože ho ani netřeba napájet do elektrické sítě. Podobně jako biolampa, je maličký, takže na jeho přenos nebudete potřebovat kufřík, vejde se do kabelky. Abyste ho použili, nepotřebujete žádné speciální prostředí. Jeho heslem je kdykoliv, kdekoliv. Základem je dát elektrody na problematickou část těla. Jsou modely Skenarů, které jsou určeny pro lékaře, ale používat ho může i běžný člověk bez medicínského vzdělání. Jejich výhodou je více funkcí a vyšší spolehlivost.

          Skenar vyvinul ruský neurolog Alexander Ravenko v 80-tých letech minulého století. Původní myšlenka byla léčba kosmonautů ve vesmíru. V 21. století už tuto metodu znali v Evropě, Americe, Austrálii i v Africe, přičemž na Slovensku je známá přibližně deset let.

Přeložil:Luděk Špaček

 

ČASOPIS ZDRAVÍ

Petra Jedličková                                                                           wwww.casopiszdravie.sk
 

Slyšeli jste už o Skenar terapii? Zdá se, že pomůže i lidem, kteří již ztratili naději na uzdravení. Podmínkou je uvěřit léčbě elektroimpulzy a připravit si značnou sumu peněz.

          Paní Zuzana Kyjacová přišla do centra poprvé před dvěma lety. "Od patnácti jsem trpěla migrénami, někdy i pětkrát do měsíce. Vyzkoušela jsem různé léky, klasickou i alternativní medicínu, bylinkáře, ale nic nepomohlo. "Nakonec se rozhodla vyzkoušet počítačovou diagnostiku a terapii pomocí Skenaru, který vyvinuli v Rusku pro účely kosmonautiky před dvaceti pěti lety. Je to přístroj velký jako televizní ovladač a má zabudovaný minipočítač, který při dotyku s povrchem těla vysílá elektrický signál k buňkám. "Myslela jsem si, že kromě migrény jsem zdravá a fit, ale diagnostika ukázala, že mám problémy i s jinými orgány, zejména trávicí soustavou. Pomocí Skenaru a počítačového programu Imago mi vyléčili chronický zánět močového měchýře, problémy se žlučníkem, žaludkem, se slinivkou i játry a díky tomu mi výrazně ustoupila i migréna. Dnes mi propukne jen během menstruace, ale nikdy jindy, ani při velmi nepříznivém počasí. Pět let jsem mívala bolesti mezi lopatkami, no úlevu jsem cítila už po první aplikaci Skenarem, "říká nadšeně. "Terapie mi velmi pomohla a Skenar mám i doma." Menší přístroj, který si můžete pořídit i domů, má méně funkcí než profesionální, ale prý úplně stačí. "Ne každý tomu věří, ale opravdu musím potvrdit, že se dnes celkově cítím velmi dobře. Terapie byla pro mě i podnětem pro změnu stravování, začala jsem pít bylinkové čaje. Skenar používám pravidelně, jakmile se objeví náznak potíží, sáhnu po něm.

 

Když nepomáhá klasika

          Inženýrka Milena Lipková, ředitelka slovenské Skenar centra tvrdí, že už pomohly v mnoha případech, kde klasická medicína selhala. Jak je to možné? "Kúra začíná počítačovou diagnostikou, která najde pravou příčinu potíží. Tak můžeme určit podstatu problému a ne jen potlačovat jeho projevy. "Paní Kyjacová dodává:" V minulosti jsem musela užívat minimálně šest speciálních tabletek na migrénu měsíčně, dnes beru jednu, maximálně dvě. Když jsem dostala zánět okostice, lékař mi na něj předepsal antibiotika, už první dávku jsem však vyvrátila. Tak mi je vysadil a na bolavé místo jsem si přikládala Skenar. Po třech dnech jsem byla zdravá. "Podle ředitelky centra však není jednoduché prosadit novou metodu, lékaři ji často nechtějí akceptovat. Ale dodává, že viditelné a vyšetřeními potvrzené výsledky těžko popřít.

Není to lék

          Skenar vysílá k buňkám elektrické signály, které vyvolají proces sebeléčení. Inženýrka Milena Lipková, která Skenar přinesla na Slovensko, se jím sama léčila: "Po havárii jsem měla velké problémy s páteří. Poškozený obratel mi způsoboval obrovské bolesti při každém pohybu. Díky Skenaru jsem se postavila na nohy a problémy zakrátko zmizely. Nemohla jsem tomu uvěřit. Znamenalo to pro mě zásadní obrat v životě. "Skenar není lék, v USA, Evropské unii, Rusku i Japonsku má licenci jako zdravotnický prostředek na odstranění bolesti a regeneraci buňky. Dokáže výrazně ovlivnit průběh mnoha onemocnění. Délka terapie a její úspěšnost závisí na tom, nakolik je problém složitý.

         Bojíte se elektrických impulsů? Nemáte důvod. "Skenar působí na organizmus napětím, které je blízké biologickým impulsem a je absolutně neškodný, "ujišťuje Milena Lipková. Nemohou ho však využívat lidé s kardiostimulátorem, akutním infekčním onemocněním a s těžce poškozenou psychikou spojenou s poruchou osobnosti. Úspěchy terapie Skenarem se z vědeckého hlediska těžko vysvětlují. No kromě lidí, jejichž stav se objektivně zlepšil, svědčí o jeho úspěšnosti a oblíbenosti i množství internetových stránek s touto tematikou. Otevřete si například www.skenar.sk. Stimulace a regenerace organismu probíhá na vícekrát, závisí to od druhu problému a věku klienta. Většina těch, kteří tuto zvláštní terapii vyzkoušeli, tvrdí, že se jejich stav zlepšil už po první aplikaci. Jedna procedura trvá třicet až devadesát minut. Při terapii vám nepředepisují medikamentózní léčbu, ale jen přírodní produkty čínské medicíny a živé ekologické bioprodukty zelené výživy. Součástí je i regenerace v takzvané magnetické dece, která se prý vyrovná až čtyřem hodinám spánku. Inženýrka Lipková dodává: "Významnou roli hraje homeopatický přípravek, který upravíme na konkrétní bakterii a orgán. Jedna z našich klientek měla rok trvající těžkou dermatitidu. Po měsíčním užívání přípravku se stav pokožky zlepšil o devadesát procent! Někdy stačí i týden a problém se vyřeší. "

Pro zdraví i krásu

          Milena Lipková tvrdí, že sama je chodící reklama na vyhlazení vrásek stimulací buněk elektrickými impulsy. "Facelifting a hubnutí je specifické použití této metody, které jsem navrhla a jako první uskutečnila v našem centru. Nyní se již používá ve všech Skenar centrech na světě, "tvrdí. "Při hubnutí využíváme námi vypracovaný speciální program na detoxikaci organismu. Jeho vedlejším účinkem je úbytek váhy u mužů osm až deset kilogramů, u žen pět až osm. Funguje to spolehlivě, "dodává.

Zázraky na počkání?

          Stejně jako při jiných metodách, i zde se člověk musí do léčení organismu zapojit svou snahou a vírou v uzdravení. "S hypochondrem se velmi těžce pracuje, ale nakonec stejně změní svůj názor, protože kúra začne způsobovat příjemné změny v organismu, "říká paní Lipková.

          Když je to takový zázrak, proč nejsme všichni zdraví a hezcí? Ředitelka centra tvrdí, že kdo metodu vyzkoušel, ten může její účinky potvrdit. Přesto už měla pár nespokojených klientů. "Důvody byly především osobní, byli to lidé, kterým chronický stav vyhovoval, nebo své zdraví příliš zanedbali. Poslední kategorii nespokojených představovali lidé, kteří od nás chtěli zázraky na počkání, ale i se Skenarem si ozdravení organismu vyžaduje určitý čas. Je jen na nás, jaké stanovisko k této unikátní metodě zaujmeme a zda se odhodláme vyzkoušet ji. "

Přeložil: Luděk Špaček
 

Zajímavost o speciálních elektrodách ze Šungitu naleznete níže:

Proč Šungit?

Ceník Skenar

Ti, kteří nevěří v kouzla, je nikdy nezažijí. Roald DahlVíce zde: https://www.skenar.cz/news/dovolte-mi-v-uvodu-kratkou-citaci-/