Co vám mohu nabídnout?

 

          Klid, pozitivní atmosféru a dobré služby za příznivé ceny s dojezdem přímo k Vám domů! Vyberte si ze širokého spektra mých služeb. Máte-li nějaké přání či dotaz, mohu Vám navrhnout nejvhodnější terapii. Popřípadě mne můžete navštívit v salonech se kterými spolupracuji. Více zde: Spolupráce

Můžete si vybrat z této pestré nabídky služeb

 

Masáže

 • Masáže klasické
 • Masáže relaxační
 • Masáže sportovní
 • Bahenní zábaly
 • Moxování

Skenar

 • Skenar™ terapie
 • Skenar™ facelifting
 • Skenar™ celulitida a jiné kosmetické úpravy

Hypnóza

 • Hypnóza relaxační, zážitková
 • Hypnoterapie
 • Volné sezení

Po domluvě jde spojit i více služeb najednou. Nutné je však domluvit se předem z důvodu rozvržení mého pracovního harmonogramu.

 

Masáž u Vás doma

 

         Masáž u Vás doma je služba určena pro lidi, kteří masáž potřebují, ale z nějakého důvodu nemohou nebo nechtějí chodit do salonu. Může to být při problémech s pohybovým aparátem, či pouze z důvodu nedostatku času. Masáž domů zajišťuje veškerý komfort se všemi náležitostmi, stejně jako masáž v salonu, kde navíc ušetříte čas strávený cestou tam i zpět. Výhodou je i to, že po masáži můžete rovnou zůstat odpočívat doma v teple vašeho domova a dále pak relaxovat.

          Přijet za vámi mohu nejen domů, ale i do firmy, studia, wellness, či hotelu (viz. níže). Díky mobilnímu masérskému stolu, jsem schopen masírovat v podstatě kdekoli.

 

Pro firmy

 

Masáže pro zaměstnance

          Zaměstnanecké benefity jsou přirozenou součástí mnoha úspěšných firem, odlište se a získejte loajalitu a lepší motivaci vašich zaměstnanců originálním způsobem. Na přenosném masážním lehátku v prostoru vašich kanceláří poskytnu vašim zaměstnancům zdravotní i relaxační masáže. Celková doba prováděné masáže a počet klientů je pouze otázkou dohody.

Masáže v kanceláři

          Stres, únava, bolest zad nebo šíje, znáte to? Ať už se jedná o stres z těžkého úkolu nebo z bolesti, která se objeví jako následek dlouhého sezení u monitoru počítače. To je nejčastější příčinou klesání efektivity vaší práce a stoupání nechutě k provádění vašich úkolů. Masáž pro vás může znamenat lepší zvládání stresových situací, odbourání bolesti a zaručeně i novou energii.

Společenské a další firemní akce

          Masáže jsou vhodným doplňkem firemních akcí, seminářů, sportovních a vzdělávacích programů. Díky mobilnímu masérskému stolu jsem schopen poskytnout masáže v podstatě kdekoliv!

Benefity „na míru“

          V případě zájmu o toto efektivní řešení odměňování vašich zaměstnanců mě neváhejte kontaktovat, abych vám připravil nabídku na míru dle vašich individuálních potřeb. Cena za jednotku se odvíjí dle počtu masáží a frekvenci mých návštěv na jednom místě.

 

 

Pro studia a salony

 

          Věřím, že si každý zaslouží udělat skvělý a jedinečný dojem, proto pomohu vytvořit image vašemu studiu, či salonu, přesně podle vašich představ. Chcete-li být jiní, nabízím právě vám spolupráci šitou na míru.

 

 

Pro wellness centra a hotely

 

           také nabízím jedinečnou příležitost spolupráce, aby jste mohli dát i vy svým klientům opravdové maximum a aby se k vám zase rádi vraceli.

Portál, katalog a vyhledávač internetových stránek..
Toplist: Masáže Skenar Hypno Terapie
Katalog www stránek