Otázky a odpovědi

Co dělat při zhoršení stavu během používání Skenaru? Chápu, že to je normální a je to dobrým znamením, že se symptomy sintenzivní. Existují nějaké zvláštní pokyny? Nebo je třeba ukončit léčbu do té doby, než symptomy nezeslábnou, příp. nevymizí úplně?

Ne, při zhoršení stavu není třeba ukončovat aplikaci SKENARu. Pokračujte v léčbě, jako před vznikem recidiv, brzy přestanou. Během zhoršení působení SKENARu organismus bojuje s nemocí a regeneruje se efektivněji a rychleji.

Jak používat přístroj na hlavě? Je zapotřebí pacientům holit vlasy, aby působení bylo efektivnější?

Ne, není to zapotřebí. Je možné zvlhčit vlasy a chvíli počkat, dokud se nerozsvítí indikátor kontaktu elektrod s kůží.
 

Cosmodic se používá speciálně jen v kosmetice?

Většina lidí si to tak myslí. Ale není to správně. Tento režim je nejuniverzálnější a je vhodný pro léčení jakýchkoli onemocnění. COSMODIC není jen jeden z režimů přístroje, ale je celá metoda. Spolu s metodou SKENARu byla vyvinuta metoda COSMODIK, která umožňuje regenerovat organismus na genetické úrovni. To neznamená, že tato metoda umožňuje změnit biologický růst buňky, ale za její pomoci je možné regenerovat geneticky založené, nebo aktivovat ještě nevyužité funkce buňky.
Metoda SKENAR umožňuje regenerovat a vrátit organismus do té úrovně, na které byl před vznikem nemoci. Tato metoda umožňuje regeneraci díky aktivaci potenciálních možností celého organismu.
COSMODIK je dokonalejší a složitější směr, který umožňuje regenerovat organismus na úrovní buněk a pracuje ve formě tak aktivace potenciálu celého organismu (jako v případě metody SKENAR), jakož i potenciálu buňky na geneticky založené úrovni (díky čemuž probíhá omlazení buněk). Bohužel, jsou výzkumy působení na buněčné úrovni velmi drahé, proto se nedělají u nás tak, jak by bylo žádoucí. Ale výsledky z této oblasti jsou zapracovány v provedení č. 735v5, ve kterém se používá metoda COSMODIK.
V současnosti vyvíjíme systémy COSMODIK - SKREEN, ve kterých se budou používat vícerozměrné impulsy a multielektródové skenovací systémy.

Dá se zhubnout pomocí Skenaru?

Ve skutečnosti dosud není univerzálního způsobu, který by pomáhal hubnutí. Co se týče využívání SKENARu za tímto účelem - ano, je možné zhubnout. Naši lékaři, kterí testovaly nový skenar-slajder mají přesvědčivou fotodokumentaci, která pravdivost mých slov potvrzuje. Ale nejprve je třeba zjistit, co je příčinou nadváhy. Pokud je nadváha vyvolána problémy, nebo poruchami trávicího traktu, určitě vyřešíte problém nadváhy po obnovení normální činnosti trávicího traktu za pomoci SKENARu.

Moje manželka má vážné onemocnění - revmatickou artritidu. Máte nějaké pokyny nebo výsledky léčení podobného onemocnění pomocí vašich přístrojů?

Co se týče tohoto onemocnění, byly dosaženy velmi dobré výsledky při používání modelu č. 735. Avšak musím ihned upozornit, že na začátku léčení mohou nastat silné a zdlouhavé zhoršení (během několika měsíců). Při používání modelu č. 705 zhoršení může být velmi silné, toto provedení není tak účinné jako č. 735.
Ještě jeden problém spočívá v tom, že pro toto onemocnění není určena standartní metoda, každý případ je individuální. Poradil bych jako základní zóny při aplikaci používat tři cestičky na zádech, nadledvinky a poškozené klouby. Při zhoršení stavu - pokračujte v léčení do té doby, dokud nebude se cítit lépe.

Jsou v současnosti přístroje 735 nejlepší na léčení takových nemocí jako například Alzheimerovy choroby, na kterou trpí moje matka? Chtěl bych ji zkusit vyléčit.

Ano, při používání našich přístrojů budete moci zlepšit stav Vaší matky, která trpí na Alzheimerovu chorobu. Ale nemohu zaručit, že se Vám podaří ji zcela vyléčit. Pamatujte si, že i nejlepší SKENAR nemůže vyléčit všechno. Ale za pokus to stojí.

Jaké provedení přístroje je nejvhodnější k odstranění vrásek a příznaků stárnutí tváři a pod.?

Když se to tak vezme, žádný model přístroje nemůže jen tak odstranit vrásky. Vše je v tom, že každý člověk je individuální, někteří mají vrásky dříve, jiní zase vypadají dost dlouho mladě. Je to založeno na genetické úrovni. Nejprve je třeba odstranit příčiny v jejichž důsledku se objevují vrásky a příznaky stárnutí. Všichni je mají různé. Proto u jednoho člověka můžete rychle vyhladit vrásky za pomoci našich přístrojů a u jiného - nebude žádný efekt. To také závisí na individuálním zdravotním stavu pacienta.
Na začátek třeba dát organismus do pořádku, tehdy omlazovací efekt nenechá na sebe čekat. Naši lékaři zjistili, že po léčbě pacienti vypadají omlazeně, jsou energičtější a hezčí.
Co se týče výběru modelů, mohu říci, že č. 735v5Ag se stříbrnými elektrodami je samozřejmě nejvhodnější. Podle názoru našich odborníků, více pacientů je tento přístroj schopen vyhladit vrásky tak jakoby je vyžehlili žehličkou. Ale zase každý případ je individuální a jejich působení může být různé. U několika to bude viditelné již o několik procedur, ale někteří potřebují ještě nějaký čas po celkovém léčení, nebo po několika léčebných turnusech. Nezapomínejte, že svou krásu musíte udržovat i sami. Samotný SKENAR za Vás nic neudělá. A když se budete sami starat o sebe a udržovat svůj stav, SKENAR Vám pomůže a výsledek bude hned viditelný!

Jelikož jsem pochopila, že Vaše přístroje je možné používat v kosmetice, máte pak nějaké údaje o tom, jaké výsledky lze dosáhnout při používání Vašich přístrojů za tímto účelem, zejména co se týče pacientů, které absolvovaly plastickou operaci?

Ano, SKENAR se používá v kosmetice. Máme několik odborníků, kteří pracují v této oblasti. Co se týče výsledků působení, pomocí našich přístrojů je možné vyhladit jizvy, odstranit otoky po kosmetických operacích, vyhladit vrásky a pod. SKENAR má i omlazující efekt.

Může Váš přístroj pomoci i při léčbě deprese? Máte nějaké informace o takových případech, nebo jiných podobných stavech?

Ano, je možné používat SKENAR k léčbě depresí. Vcelku i při léčení základního onemocnění SKENAR pozitivní vliv na normalizaci a zlepšení jak fyzikálního, tak i psychologického a emocionálního stavu pacienta. Při depresi se doporučuje pracovat ve všeobecných zónách - 6 bodech, tří cestách a pod. Toto může i celkově postačit.

 

Používali jste profesionální přístroje EX 735, nebo jiné provedení na léčbu úrazů páteře s celkovou nebo částečnou paralýzou? Jsou nějaké pozitivní výsledky působení přístrojů na obnovení částečné, nebo celkové pohyblivosti pacientů, kterí mají celkovou nebo částečnou paralýzu v důsledku úrazů míchy?

Tato onemocnění lze léčit našimi přístroji, ale v tomto případě je třeba komplexně používat minimálně tři přístroje. První přístroj třeba používat k léčbě proleženin a normalizace střev a funkcí jiných orgánů a systémů. Druhý - na regeneraci poškozených nervových vláken, třetí - speciálně na obnovení ochablých svalů. Tento způsob je možné používat na odstranění následků neúspěšných chirurgických operací.
A ještě jeden důležitý detail: léčení těchto stavů vyžaduje mnoho času - rok, možná i víc.